Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Życzenia

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Życzenia

bukietPRACOWNICY
BURSY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO
W TOMASZOWIE MAZ.


   Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragnę podziękować wszystkim pracownikom Bursy za twórczą i sumienną pracę, za wysoki poziom pracy wychowawczej i opiekuńczej oraz dbałość o wizerunek placówki w środowisku lokalnym.
Jednocześnie życzę, aby ta aktywna i twórcza postawa znajdowała uznanie w oczach wychowanków i ich rodziców oraz była źródłem osobistej satysfakcji. Życzę pięknych i szlachetnych pomysłów, a także cierpliwości i wytrwałości, aby służba młodzieży zrodziła wiele szlachetnych owoców.

Dyrektor
Jadwiga Gębska

 

 

 

logo