Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
ANDRZEJKOWE SPOTKANIE W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

ANDRZEJKOWE SPOTKANIE W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

DSC02324   Andrzejki to okazja do odwiedzin mieszkańców DPS-u przez młodzież, również naszej Bursy reprezentującą tomaszowski Klub Żonkila. Spotkanie odbyło się 25 listopada 2014r. Sekcja kulinarna na tą okazję upiekła pyszną szarlotkę. Muzyczny występ oraz słodki poczęstunek, mile zaskoczył seniorów. Gromkie brawa, słowa uznania –to podziękowanie mieszkańców za pamięć o nich.

 

logo