Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
ANDRZEJKI W BURSIE

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

ANDRZEJKI W BURSIE

DSC02389„Święty Andrzej ci ukarze,
co Ci los przyniesie w darze."

   W czwartkowy wieczór 27.XI.2014r. nasi wychowankowie zorganizowali wieczór wróżb i tradycyjnych zabaw andrzejkowych. ,,Bursowe wróżki" - Karolina Badura, Wioletta Bielawska, Patrycja Bryk, Weronika Worach, Anna Wieczorek - odczytywały przyszłość uczestników m.in. z kart, kości, szpilek.

Zainteresowani dowiedzieli się jakie imię będzie nosił wybranek bądź wybranka życia, a także kto z mieszkańców jako pierwszy stanie na ślubnym kobiercu. Wszyscy z zaciekawieniem zgłębiali tajemnicę swoich dalszych losów.

logo