Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Zajęcia kulinarne

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Zajęcia kulinarne

DSC02416   W dn.10.12.14r na kolejnych w tym roku szkolnym zajęciach kulinarnych młodzież pod kierunkiem wychowawczyni p. Agnieszki Bernaciak przygotowała zupę pomidorową ,sałatkę grecką i grzanki serowe. Młodzież pracowała z dużym zapałem, krojąc, siekając, mieszając, co wywoływało uśmiech i radość na ich twarzach. Zapach gotującej się zupy wypełnił całą kuchnię. W miłej atmosferze wychowankowie nauczyli się, jak przygotować zdrowe i smaczne dania, a przy tym jak świetnie się bawić. Dużą przyjemność sprawiła wspólna degustacja. Mamy nadzieję, że kolejne zajęcia z tego cyklu będą równie udane.
Zobaczcie sami jak wyglądała nasza praca na zajęciach.

logo