Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
SPOTKANIE BOZONARODZENIOWE W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

SPOTKANIE BOZONARODZENIOWE W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

   15.12.2014 w świąteczny nastrój Bożego Narodzenia wprowadziło Nas spotkanie z pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej przy ul. Polnej, w którym uczestniczyła również młodzież oraz dzieci z Tomaszowskiego Klubu Żonkila. Śpiew kolęd, życzenia, przekazanie stroików i kartek świątecznych podopiecznym to pełne ciepła i serdeczności chwile, które na długo pozostaną w pamięci. Powróciły świąteczne wspomnienia... Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze.

logo