Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
HIV/AIDS- problematyka ryzykownych zachowań

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

HIV/AIDS- problematyka ryzykownych zachowań

   W związku ze światowym Dniem Walki z Aids, który obchodzony jest 1- go grudnia, naszą Bursę odwiedziła pani A. Markiewicz ze Stowarzyszenia „Arka Nadziei". Spotkanie miało na celu zwrócenie uwagi na problem AIDS, obalenie stereotypów dotyczących kontaktów z osobami żyjącymi z wirusem HIV, a także propagowanie bezpiecznych zachowań seksualnych oraz zdrowego stylu życia.
Wychowankowie z zainteresowaniem wysłuchali prelekcji. Brali aktywny udział w dyskusji, zadawali pytania.

logo