Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
SPOTKANIE WIGILIJNE

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

SPOTKANIE WIGILIJNE

wigilia   W Bursie Samorządu Województwa Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim dnia 17 grudnia o godzinie 17.00 odbyło się spotkanie wigilijne, w którym uczestniczyli wszyscy mieszkańcy bursy, pani Dyrektor oraz Panie Wychowawczynie.
Wieczerze wigilijną poprzedziły Jasełka w wykonaniu młodzieży. Podczas spotkania rozbrzmiewały przepiękne kolędy. Po przedstawieniu wszyscy podzielili się tradycyjnie opłatkiem, składając sobie najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, szczęścia oraz pomyślności na 2015 rok.
Spotkanie upłynęło w miłej, przyjaznej, bożonarodzeniowej, atmosferze, pełnej uśmiechu i życzliwości.

logo