Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
SPOTKANIE Z PANIĄ PSYCHOLOG

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

SPOTKANIE Z PANIĄ PSYCHOLOG

stres   W dniu 18.11.2014 roku młodzież z Bursy SWŁ w Tomaszowie Maz. uczestniczyła w prelekcji pt. „Radzenie sobie ze stresem".
Spotkanie poprowadziła pani psychololog J. Winczura z poradni psychologiczno-pedagogicznej.
Wychowankowie biorący udział w spotkaniu, mogli dowiedzieć się czym jest stres, jakie są jego objawy, czy jest potrzebny w życiu codziennym, oraz jak sobie z nim radzić, aby stał się motywacją do działania. Uczestnicy byli zainteresowani tematem oraz brali aktywny udział w dyskusji.
Po spotkaniu młodzież wyszła z nową wiedzą, którą z pewnością wykorzysta nie tylko w szkole czy bursie, ale także w środowisku rodzinnym.

logo