Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
GÓRA GROSZA 2014

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

GÓRA GROSZA 2014

DSC02436   W dniach od 24 listopada do 5 grudnia 2014r. pracownicy i wychowankowie Bursy Samorządu Województwa Łódzkiego w Tomaszowie Maz. włączyli się do Ogólnopolskiej Akcji "GÓRA GROSZA" pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Zebrane miedziaki dowiodły, że nie jesteśmy obojętni na los innych. Pieniądze zostały przekazane na rzecz Towarzystwa Nasz Dom.
Wszystkim, którzy wsparli akcję dziękujemy.....
Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie"

logo