Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Finał akcji ,,I ty możesz zostać Św. Mikołajem"

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Finał akcji ,,I ty możesz zostać Św. Mikołajem"

DSC02441   W naszej Bursie w miesiącu grudniu już po raz kolejny zorganizowana została niezwykła akcja ,,I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM'' pod kierunkiem wychowawczyni A. Bernaciak. Aby dodać swój wkład wystarczyło podarować coś słodkiego dla dzieci z sąsiadującej z Naszą Bursą Świetlicy Środowiskowej ,,Krasnoludek". Młodzież dzielnie składała łakocie. Uśmiech i radość dzieciaków były bezcennym doświadczeniem, jak nie wiele potrzeba by wywołać uśmiech na dziecięcych twarzach. Tamte chwile na długo pozostaną w pamięci.
Raz jeszcze BARDZO DZIĘKUJEMY wszystkim za swój udział.

logo