Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
III EDYCJA BURSIANEGO TURNIEJU W WARCABY KLASYCZNE

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

III EDYCJA BURSIANEGO TURNIEJU W WARCABY KLASYCZNE

DSC02448  Dnia 15 stycznia w Bursie miała miejsce kolejna odsłona Turnieju Warcabowego. Jak co roku w wydarzeniu tym brali udział nasi chłopcy: Hubert Kwapisiewicz, Jarosław Lipski, Dawid Zysiak, Tomasz Gajda, Paweł Czyż, Sebastian Błoński oraz Damian Świtała. Walka była zacięta i emocjonująca. Zawodnicy robili co w ich mocy, aby wygrać rywalizację . Zwycięstwo przypadło Dawidowi Zysiakowi, zdobywcą drugiego miejsca został Paweł Czyż, a ostatni na podium stanął Damian Świtała.
Najlepsi zawodnicy turnieju otrzymali z rąk organizatorów medale oraz drobne upominki.

GRATULUJEMY

logo