Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
BAL KARNAWAŁOWY

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

BAL KARNAWAŁOWY

DSC02490   W dniu 26 stycznia 2015 r. w naszej Bursie odbył się Bal Karnawałowy.
Przygotowania trwały od wczesnych godzin popołudniowych. Wychowankowie zadbali nie tylko o dekoracje i ciekawe stroje, ale także
o słodki poczęstunek.
Imprezę poprowadzili: Katarzyna Kacprzak, Magdalena Kupis oraz Filip Starus. O oprawę muzyczną zadbali: Marcin Kacprzak, Mariusz Kalużny, Kamil Wiechecki.
Uczestnicy zabawy chętnie brali udział w przygotowanych przez organizatorów konkursach tj. przeciąganie liny, hawajskie limbo, czyli kto niżej przejdzie tanecznym krokiem pod poprzeczką nie dotykając podłogi. Wychowankowie mieli okazję zaprezentować swoje talenty podczas konkursu na tańce z różnych stron świata. Do wygrania było wiele cennych nagród. Po konkurencjach odbyła się dyskoteka, na koniec której ogłoszono wyniki konkursu na najciekawszy karnawałowy strój. Zwycięzcy w składzie: Magdalena Kupis, Filip Starus, Aleksandra Sarnecka i Ewelina Stępowska w nagrodę otrzymali wyjście do pizzerii.


.
Atmosfera podczas zabawy była radosna, pełna śmiechu i dobrego humoru. Zabawom i tańcom nie było końca. Wszyscy świetnie się bawili.

logo