Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
MATURA I CO DALEJ ? - WARSZTATY Z DORADCĄ ZAWODOWYM

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

MATURA I CO DALEJ ? - WARSZTATY Z DORADCĄ ZAWODOWYM

doradcazawodowy 58779Dnia 17 lutego 2015r. w naszej Bursie odbyły się zajęcia warsztatowe z doradcą zawodowym - p. Katarzyną Kołodziej -Hubka z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej z Piotrkowa Trybunalskiego.
Spotkania z doradcą zawodowym mają pomóc w wyborze dalszej drogi edukacji i zaplanowaniu indywidualnej ścieżki kariery tak, aby jak najlepiej wykorzystać wiedzę, zainteresowania, umiejętności oraz cechy osobowości.
Młodzież uczestnicząca w warsztatach miała możliwość podzielenia się wątpliwościami towarzyszącymi wyborom szkoły, a także zbadania swoich predyspozycji zawodowych.
Mamy nadzieję, że przeprowadzone zajęcia zaowocują trafnym wyborem kolejnego szczebla kształcenia oraz zawodu przez naszych wychowanków.

logo