Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
DZIEŃ KOBIET

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

DZIEŃ KOBIET

tulipany na dzien kobiet 0    W dniu 9 marca w naszej Bursie odbył się uroczysty apel z okazji Święta Kobiet.
Chłopcy z radością i dumą złożyli życzenia płynące prosto z serca dla wszystkich pięknych dziewcząt mieszkających w Bursie. Podczas apelu chłopcy docenili wszystkie dziewczęta oraz Panie pracujące Bursie, wręczając słodki upominek wraz ze szczerym uśmiechem . Wszystkie Panie były bardzo mile zaskoczone. Uroczystość z okazji tak pięknego święta upłynęła w życzliwej i pełnej uśmiechu atmosferze.

logo