Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Spotkanie Wielkanocne w Domu Pomocy Społecznej

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Spotkanie Wielkanocne w Domu Pomocy Społecznej

20150331 105252   31.03.2015r. wraz z grupą dzieci i młodzieży z Klubu Żonkila odwiedziliśmy pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej przy ul. Polnej. Wizyta ta związana była z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi. Mieszkańcy wysłuchali krótkiego występu w wykonaniu przedszkolaków. Spotkanie było okazją do wzajemnego złożenia życzeń i wręczenia pensjonariuszom własnoręcznie przygotowanych kartek świątecznych i stroików oraz samodzielnie upieczonych ciast, na słodki poczęstunek.

{gallery}dpswielkanoc2015{gallery}

logo