Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
KWESTA ŻONKILOWA

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

KWESTA ŻONKILOWA

20150412 19044512.04.2015 r. w niedziele w ramach kampanii "Pola Nadziei" została przeprowadzona kwesta na rzecz hospicjum i ludzi chorych na raka. W akcji wzięła udział również młodzież naszej Bursy. Sprzedawaliśmy żonkile - międzynarodowy symbol nadziei, przypominający nam o ludziach cierpiących, potrzebujących naszej pomocy.

Kwesta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców naszego miasta.
W roku szkolnym 2013/2014 udało się zebrać:
- 4891,72zł w szkołach i placówkach oraz w kwestach przy parafiach.
-4700,55 na czerwcowym festynie
Co daje łączną kwotę 9592,27zł.
Oprócz tego przez 6 lat zakupiono 32 specjalistyczne łózka z materacami przeciwodleżynowymi,2 kondensatory powietrza oraz przekazane zostały przekazane na rzecz chorej onkologicznie uczennicy Szkoły Podstawowej nr13.

logo