Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
KONKURS KULINARNY ,,ZDROWIE NA TALERZU”

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

KONKURS KULINARNY ,,ZDROWIE NA TALERZU”

DSC02683   ,,Zdrowie na talerzu’’ pod takim hasłem 09.06.2015r. odbył się w naszej Bursie konkurs kulinarny. Jego celem było propagowanie zdrowego sposobu odżywiania, rozbudzenie inicjatywy i pomysłowości młodzieży a zadaniem uczestników konkursu, przygotowanie oryginalnej sałatki. Każda sałatka oceniana była w następujących kategoriach: smak potrawy, estetyka podania, pomysłowość przy komponowaniu składników, oryginalna nazwa. Do konkursu przystąpiły 3 zespoły jedno i dwu osobowe.


Jury w składzie: p. Roksana Mazurek-dietetyk, p. Agnieszka Bernaciak- wychowawca, Filip Starus –Przewodniczący Samorządu Wychowanków, po burzliwych naradach, wyłonili zwycięzców w następujących kategoriach :
Smak i oryginalna nazwa potrawy –Bettina Rogulska, Katarzyna Świąder
Pomysłowość przy komponowaniu składników- Sylwia Kobacka, Paulina Stępowska
Kreatywność-Dawid Lange
Wszystkie sałatki zadowoliły podniebienia wymagającego jury.
Uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki.

logo