Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78

Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Spotkanie z Panią Ewą Radziewicz.

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Spotkanie z Panią Ewą Radziewicz.

DSC02687   W dniu 17 czerwca 2015 roku w Bursie Samorządu Województwa Łódzkiego w Tomaszowie Maz odbyło się spotkanie warsztatowe z panią Ewą Radziewicz- coachem, promotorem zdrowia, kreatorem wizerunku i wnętrz. Tematem spotkania było : ”Kierunek- pasja”. Pani Ewa radziła, jak znaleźć w życiu pasję, podkreślała, że każdy posiada w sobie wielki potencjał, który jest w stanie wykorzystać. Zachęcała do podążania za pasją, ale jednocześnie wskazywała, że „Kierunek- pasja” wymaga wysokiego poczucia własnej wartości i wiary w samego siebie.
Mieszkańcy Bursy byli bardzo zadowoleni ze spotkania, prosili o więcej takich motywujących warsztatów, a w dowód uznania i podziękowania, wręczyli Pani Ewie Radziewicz bukiet kwiatów.

logo