Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Dzień Edukacji Narodowej

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Dzień Edukacji Narodowej

20 DENW dniu 15 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej, dyrekcja, wychowawcy, pracownicy administracji i obsługi, młodzież Bursy oraz słuchacze Zespołu spotkali się na uroczystym apelu. Młodzież z tej okazji przedstawiła krótki program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje talenty: był śpiew, taniec, recytacja wierszy, nie zabrakło podziękowań oraz miłych słów.
W części oficjalnej głos zabrała pani dyrektor Iwona Gawron, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom, podziękowała za trud włożony każdego dnia w wychowanie młodych pokoleń oraz wręczyła Nagrody Dyrektora.
Na zakończenie wychowankowie Bursy, na ręce pani dyrektor złożyli serdeczne podziękowania oraz wyrazili słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów.
Kwity były miłym akcentem tej uroczystości.

logo