Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
WYJŚCIE NA KRĘGIELNIĘ

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

WYJŚCIE NA KRĘGIELNIĘ

part00000129 i 30 października dwie grupy wychowanków pod opieką wychowawców p. Agnieszką Bernaciak p. Katarzyną Sobolewską wybrała się na kręgle do NAVI Bowling Club. Każdy wie, że sport to zdrowie a w zdrowym ciele, zdrowy duch w związku ze starymi porzekadłami postanowiliśmy zadbać o własną tężyznę. Dobra zabawa i humor sprawiły, że czas pędził w zastraszającym tempie. Godzina gry szybko minęła, ale wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Wszystkim polecamy taką formę aktywnego wypoczynku oraz zachęcamy do podnoszenia sprawności fizycznej. Zabawa była wyśmienita! Warto było spędzić ten czas na sportowo!

logo