Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
OBCHODY DNIA ŻYCZLIWOŚCI W BURSIE

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /bursatmNEW/images/stories/dzienzyczliwosci2019.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/dzienzyczliwosci2019

OBCHODY DNIA ŻYCZLIWOŚCI W BURSIE

IMG 4626Dnia 21 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień w ponad 180 krajach, w tym również w Polsce. To święto pozytywnych emocji, dobrych uczynków.
W ramach obchodów tego święta wychowankowie naszej Bursy wykonali „Drzewo Życzliwości”, na którym każdy mógł umieścić dobre, miłe słowo skierowane do konkretnej osoby lub grupy. Przygotowana została gazetka promująca ideę tego święta. Podczas apelu odczytana została krótka historia dotycząca Dnia Życzliwości. Miłym, podsumowującym akcentem, było ogłoszenie wyników plebiscytu na Najsympatyczniejszego Mieszkańca Naszej Bursy. Największą ilość głosów zdobyła Emilia Zawada. Gratulujemy tego zacnego tytułu! Ten dzień był okazją do rozmów na temat tego, jak być życzliwym, jak okazywać życzliwość w różnych sytuacjach i miejscach. Organizatorami Dnia Życzliwości w Bursie była p. Agnieszka Bernaciak ,p. Emilia Klimek.
Pamiętajmy, że przesłaniem akcji jest, abyśmy byli życzliwi codziennie, a nie tylko od święta.

 {gallery}dzienzyczliwosci2019{/gallery}

logo