Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
SPOTKANIE ANDRZEJKOWE W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

SPOTKANIE ANDRZEJKOWE W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM

IMG 20191129 10514529 listopada dzieci i młodzież z Tomaszowskiego Klubu „Żonkil” uczestniczyli w spotkaniu Andrzejkowym w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Polnej w Tomaszowie Maz. Naszą placówkę reprezentowały wychowanki Bursy: Emilia Łaska, Małgorzata Goska, Weronika Łysakowska, Daria Pawlak wraz z wychowawczyniami p. Agnieszką Bernaciak, p. Emilią Klimek. Młodzież przedstawiła historię oraz tradycje i zwyczaje Andrzejek. Spotkanie umiliły piękne utwory muzyczne wykonane przez dzieci i młodzież z klubu Żonkil . Dla seniorów przygotowano również słodki poczęstunek. Mieszkańcy DPS byli wzruszeni i bardzo zadowoleni. Wszystkich uczestników spotkania nagrodzili gromkimi brawami i cukierkami.

Serdeczne podziękowania za udział w spotkaniu składamy uczennicom ZSP nr 6: Emilii Łasce, Małgorzacie Gosce, Weronice Łysakowskiej, Darii Pawlak

logo