Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
WIGILIA W BURSIE

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /bursatmNEW/images/stories/wigilia219.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/wigilia219

WIGILIA W BURSIE

wigilia Bursa 12 12 2019.JPG 6W dniu 12.12.2019r. wychowankowie Bursy wraz z gronem pedagogicznym spotkali się przy wspólnym wigilijnym stole. Ten niezwykły wieczór rozpoczął się od świątecznego programu artystycznego, do którego wprowadzeniem było odczytanie fragmentu Pisma Świętego przez byłego wychowanka naszej Bursy. Po części artystycznej Pani Dyrektor w imieniu wszystkich pracowników złożyła serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Na stole znalazło się wiele tradycyjnych wigilijnych potraw, które przygotowało zaprzyjaźnione z nami Koło Gospodyń Wiejskich w Brudzewicach. Nie zabrakło także wspólnego kolędowania miłych rozmów i wymiany życzliwości. Tradycyjne łamanie się opłatkiem dostarczyło uczestnikom spotkania wiele wzruszeń i radości Były to chwile pełne życzliwości, ciepła i świątecznej magii.
Życzymy zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

 {gallery}wigilia219{/gallery}

logo