Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Przedświąteczna wizyta w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Polnej

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Przedświąteczna wizyta w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Polnej

inCollage 20191217 113206579

17.12.2019r. wychowanki: M. Goska, E. Łaska, D. Pawlak wraz z opiekunami: p. E. Klimek i p. A. Bernaciak, uczestniczyły w świątecznym spotkaniu w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Polnej zorganizowanym w ramach akcji Klubu „Żonkil”. Były życzenia, wspólne śpiewanie piosenek świątecznych oraz kolęd. Młodzież wręczyła własnoręcznie zrobione świąteczne stroiki oraz pięknie udekorowane pierniki. Nie obyło się bez łez wzruszenia ze strony mieszkańców jak i uczniów. Spotkania z pensjonariuszami uczą empatii i pokory wobec życia i drugiego człowieka.

logo