Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
POWSTRZYMAJ PRZEMOC! STOP HEJTOWI!

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

POWSTRZYMAJ PRZEMOC! STOP HEJTOWI!

IMG 20200210 181843Hejt jest zjawiskiem obecnym nie tylko w Internecie, ale i w życiu osobistym. Polega on na negatywnych i agresywnych komentarzach w Internecie lub wrogim odnoszeniu się do jakiś tematów lub osób. Język nienawiści, tzw. „hejtowanie” stanowi coraz poważniejszy problem we współczesnym świecie
10.02.2020r. wychowankowie Bursy uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych „Powstrzymaj przemoc! Stop Hejtowi! zorganizowanych przez wychowawców w ramach, których tworzyli plakat przeciwko cyberprzemocy, hejtowi i mowie nienawiści.

logo