Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
VIII TURNIEJ W WARCABY KLASYCZNE

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

VIII TURNIEJ W WARCABY KLASYCZNE

IMG 20200211 174127W dniu 11 stycznia w Bursie miał miejsce VIII Turniej w warcaby. Przy trzech przygotowanych planszach zasiadło ośmiu uczestników turnieju. Wcześniej odbyło się losowanie par pierwszej fazy turnieju. Rywalizacja przy planszach była bardzo zacięta i emocjonująca, każdy chciał wypaść jak najlepiej. Po długich i ciekawych rozgrywkach pełnych niespodzianek wyłoniła się dwójka najlepszych zawodników, która walczyła o miano najlepszego zawodnika Turnieju. W finale naprzeciwko siebie zasiedli Sylwia Góźdź oraz Radosław Zając. A o trzecie miejsce walczyli: Patrycja Pacyniak oraz Andrzej Kośka.


Po zaciętej i emocjonującej pełnej zwrotów grze najlepszym graczem Turnieju okazała się Sylwia Góźdź, II miejsce zdobył Radek Zając, III miejsce Andrzej Kośka.
Zwycięzcom GRATULUJEMY
Organizatorkami Turnieju były wychowawczynie : p. A. Bernaciak, p. K. Sobolewska

logo