Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Wyjście do Areny Lodowej

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Wyjście do Areny Lodowej

Tinbox 1 01bPoniedziałek 24 lutego 2020r. młodzież z naszej Bursy spędziła na sportowo. W tym dniu chętni wychowankowie udali się z wychowawczyniami p. E. Klimek i p. A. Bernaciak na lodowisko do Areny Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim. Wyjście na lodowisko było świetną okazją do tego by szlifować swoje umiejętności jazdy na łyżwach, a także by rozpocząć swoją przygodę z tym sportem. Dla niektórych było to duże wyzwanie, ale mimo wielu obaw doskonale sobie radzili na łyżwach. Wszyscy super się bawili, cali i zdrowi, z uśmiechami na twarzy wrócili do Bursy.
Wspólne wyjście było okazją do aktywnego spędzenia czasu oraz integracji.

logo