Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
PROMOCJA ZDROWIA W BURSIE

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

PROMOCJA ZDROWIA W BURSIE

Bursa PROMOCJA ZDROWIADyrekcja ZSiPOWŁ w Tomaszowie Mazowieckim zainicjowała współpracę z Klubem FITFABRIC w celu promocji zdrowia wśród wychowanków Bursy. Na propozycję wyjść do siłowni młodzież zareagowała bardzo entuzjastycznie.
Na listę zainteresowanych wpisało się 30 osób. Odbyły się dwa spotkania na siłowni, 27 lutego i 5 marca 2020 r. Pokazowe, darmowe, 1-godzinne treningi prowadzili w grupach 10-cio osobowych trenerzy z FITFABRIC.
Młodzież wyszła z siłowni bardzo zadowolona a dobra atmosfera była motywująca do kontynuacji treningów. Jednak decyzją rządu o wprowadzeniu stanu epidemiologicznego zawieszono od 14 marca 2020 r. działalność siłowni do odwołania.
Zachęcamy młodzież do korzystania z video treningów prowadzonych przez Klub FITFABRIC.
https://www.facebook.com/FitFabric/
Dziękujemy Pani Aleksandrze Górskiej menager Klubu FITFABRIC  za zaangażowanie we wspólną inicjatywę.

 

logo