Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 WITAJCIE WAKACJE

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 WITAJCIE WAKACJE

wakacje2Pandemia koronawirusa spowodowała, że tegoroczny rok szkolny był wyjątkowy dla szkolnictwa.
Przyszło nam zmierzyć się z nową, nieznaną dotąd sytuacją. Dla wszystkich był to bardzo trudny czas i ogromne wyzwanie.Tradycyjny system nauki musiał zostać zamieniony na naukę zdalną, naukę na odległość, z wykorzystaniem Internetu i komputera. Ostatnie miesiące nauki uczniowie spędzili przed komputerem i w sposób zdalny zaliczali kolejne przedmioty.
Teraz nadszedł czas upragnionych wakacji i zasłużony odpoczynek.

Życzymy Wam Kochani radosnych, spokojnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji oraz szczęśliwego powrotu z zapasem sił do dalszej pracy w nowym roku szkolnym 2020/2021. Wracajcie zdrowi i uśmiechnięci ! Do zobaczenia! :-)

logo